Informacje: Noworoczne zmiany!

Opublikowany: 2019-01-14


Miło nam poinformować, że od pierwszego stycznia wprowadziliśmy szereg zmian, które z pewnością Was zaciekawią. Poniżej w miarę skrótowo przedstawimy najciekawsze z nich.


 

Najważniejszą i chyba największą zmianą, nad którą pracowaliśmy przez prawie cały zeszły rok – to nowy panel klienta https://bok.linux.pl. Pozwala on między innymi na pełną obsługę płatności, zarządzanie swoimi usługami oraz zamawianie kolejnych – w tym nowości w naszej ofercie, np. komercyjnych certyfikatów SSL firmy Comodo, które oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach (nadal bez ograniczeń oferujemy w każdym planie bezpłatne certyfikaty Let’s Encrypt). Cały proces zamawiania i obsługi certyfikatów jest już w pełni zaimplementowany w nowym panelu.
Dla większości usług istnieje możliwość wygodnego zarządzania nimi – np. zmiany hasła do swojego panelu hostingowego, zmiany planu hostingowego czy ponownego wygenerowania certyfikatu SSL.


 

Na pulpicie klienta znajdują się sekcje z fakturami, usługami oraz sekcja transakcji gdzie znajdują się pełne informacje dotyczące Państwa płatności – kwoty i daty transakcji, ich status i przypisane do nich faktury.


 

Zaimplementowaliśmy również rozszerzony system zgłoszeń, nową bazę wiedzy, dział download oraz komunikaty techniczne, które pojawiać się będą po zalogowaniu do Państwa konta.


 

Jeżeli korzystają Państwo z serwerów VPS, dedykowanych lub backup to uruchomiony został poprawiony panel LinuxAdmin do zarządzania uslugami serwerowymi. Znajduje się on teraz pod adresem https://admin.linux.pl. Dla serwerów tych wprowadziliśmy do oferty również dodatkowe oprogramowanie, między innymi DirectAdmin, cPanel, Blesta, Softaculous, Installatron czy Sitepad (oferta ta będzie sukcesywnie rozszerzana).


 

Równolegle prowadzimy modernizację używanych serwerów – między innymi przenosząc bazy danych na dodatkowe macierze na dyskach SSD, co powinno przyspieszyć działania bazodanowe oraz zmniejszyć ogólne obciążenie serwerów.


 

Oferta cenowa pozostaje bez zmian – nadal jest atrakcyjna i dopasowana do każdych potrzeb: od małych i tanich kont 3GB po największe konta 200GB. Nowością jest wyselekcjonowanie kont resellerskich jako osobną ofertę – z możliwością zamówienia kont o pojemności nawet do 400GB.


 

Włączyliśmy obsługę kodów rabatowych! Zalecamy więc śledzić naszą stronę na Facebooku by skorzystać z okresowych rabatów na określone usługi. Kody pojawiają się również będą w formularzu zamówień wybranych usług. Dotychczasowa promocja 50% na Start obejmuje teraz dowolny okres rozliczeniowy – nie tylko pierwszy rok!


 

Wszystkie dotychczasowe konta zostały już zmigrowane do nowego panelu, jednakże by móc się zalogować konieczne może być wygenerowanie nowego hasła: https://bok.linux.pl/client/login/reset/


 

Zapraszamy!