Informacje: Zmiany na stronie i w ofercie!

Opublikowany: 2018-02-10 

Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę naszej strony!

Po kilku miesiącach prac prezentujemy naszą nową stronę – czytelniejszą, oraz z lepszym wyeksponowaniem treści i oferty. Zmiana wyglądu to nie wszystko! Równolegle pracowaliśmy nad całkowitą przebudową działu pomocy oraz uaktualnieniem naszej oferty. Wprowadziliśmy nowe nazewnictwo planów – bazujące na parametrach usług, a plany hostingowe podzieliliśmy na trzy grupy:
Optymalny: bardzo atrakcyjny cenowo przy zachowaniu odpowiednio wysokich parametrów;
Firmowy: bardziej rozszerzone plany dla klientów bardziej wymagających i potrzebujących więcej przestrzeni np. na pocztę firmową;
Szybki SSD: plany bazujące na szybkich dyskach SSD – dla osób potrzebujących szczególnie szybkich operacji dyskowych;


Odświeżeniu uległa również oferta na serwery VPS i dedykowane, oraz Pocztę PRO. Już niebawem powinniśmy wprowadzić również kolejne nowości – w tym rozwiązania VPS bazujące na technologii Cloud.


Ważna informacja dla użytkowników poprzednich planów hostingowych: parametry i ceny używanych planów nie ulegają zmianie – istnieje jednak możliwość płynnego przejścia na dowolny z obecnych planów hostingowych. Wyjątkiem są konta w linii planów Szybkich SSD – tutaj zmiana wiąże się z fizycznym przeniesieniem danych, więc zmiana wymaga również ręcznej zmiany delegacji domen.


Zapraszamy do korzystania oraz prosimy o wszelkie opinie mogące pomóc w ulepszeniu naszej oferty i strony.